Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Grupa perkusyjna
Grupa perkusyjna "Rach-Ciach", która działa w warsztacie, w utworach swoich wykorzystuje przede wszystkim instrumenty perkusyjne. Muzyka zespołu ciągle ewoluuje, a wraz z nią członkowie zespołu. Jednakże niezmiennie cieszy ich możliwość wspólnego muzykowania i występów scenicznych.

 
grupa perkusyjna warsztaty 1194


Karaoke
Cyklicznie prowadzone w warsztacie wspólne śpiewanie z podkładem muzycznym jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu w gronie najbliższych
i świetną rozrywką

DSC_0034 DSC_0002


Grupa ekspresji scenicznej
Poprzez aktywny udział w zajęciach grupy ekspresji scenicznej każdy ma możliwość doświadczenia terapeutycznej mocy teatru, pantomimy i innych form scenicznych, odkrycia swojego potencjału artystycznego, wyrażenia swoich emocji i zyskania pozytywnej energii.

bal karnawałowy 2015 131 warsztaty 1189


Wycieczki
Uczestnikom zajęć są proponowane wycieczki, które pozwalają poznawać regiony i kulturę  naszego kraju oraz zdobywać wiedzę z różnych dziedzin życia społecznego.

warsztaty 932 wycieczki


Zabawy i spotkania okolicznościowe
Zabawy i spotkania okolicznościowe to ważne chwile w życiu społeczności Warsztatu. Organizowane przy współudziale uczestników są okazją do wspólnego świętowania i zabawy. 

DSC_0053 DSC_0590-1

 


Partnerzy